FİLMGÖSTERİ
KİTAPMÜZİK

Sayı: 12

ARA

X E-Kart Gönder

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Eğer kayıt yaptırmamışsan, aşağıdaki düğmeyi tıkla.
MOBİDİK GİZLİLİK İLKESİ
· Mobidik, 10 senelik Atlas tecrübesi ile ortaya çıkan dünyaya ve Türkiye'ye kendi gözümüzden bakan aylık çocuk/gençlik coğrafya-keşif-macera dergisidir.
· www.atlasmobidik.com , 10-15 yaş grubundaki çocuk ve gençlerin yaratıcılığını, keşfetme cesaretini bileyen, onların sağlıklı, öğrenmeye açık, çevre ve doğa bilinci gelişmiş yetişkinler olmasını hedefleyen Mobidik dergisinin internet sitesidir.
· Bu sitede çocuklar Mobidik dergisinin içeriğinin yanısıra, yine Mobidik ekibi tarafından hazırlanmış araştırma ve gezi yazıları okuyabilecek, oyunlar oynayabilecek, yarışmalara katılabilecek ve diğer çeşitli içerikten yararlanabileceklerdir.
· www.atlasmobidik.com sitesindeki içerik çocuklar için tasarlanmıştır. Sitemizde üye veya haber grubuna kayıt olma sırasında istenilen tüm bilgiler, sitemizdeki yeni içerikten, yarışmalardan ve oyunlardan, yapılan bu aktivitelerin sonuçlarından haberdar etme amaçlıdır. Bunların dışındaki herhangi tür bir amaç için bilgiler kesinlikle kullanılmamaktadır ve üçüncü partilere verilmemektedir.
· www.atlasmobidik.com sitesine kayıt olma sırasında istenen isim, soyadı ve e-mail adresi dışındaki diğer bilgileri vermek zorunlu değildir.
Ebeveyn Onayı
www.atlasmobidik.com eğer başka sebepler için kişisel bilgi toplamak isterse, ebeveynler bu bilgilerin istenildiğine dair haberdar edilecektir. Ebeveynler bu bilgilerin hangi amaçla istenildiğine ve hangi amaçla kullanılacağına dair bilgilendirilecektir. Kişisel tanım arz eden tüm bilgiler için ebeveyn onayı istenecektir. Eğer verilirse, ebeveynler ne tür datanın toplandığına dair bilgi isteyebilecekler, çocuklarının bilgilerini görüp kontrol edebilecek ve eğer isterlerse çocuklarının bilgileri kullanmamızı yasaklayabileceklerdir.
Yorumla
Kategori sayfalarındaki içeriklerin alt kısmında bulunan yorumla fonksiyonunu kullanan çocukların tüm mesajları direk olarak DBR serverlerina gitmektedir. Bu bölümlerde sadece gerekli bilgiyi toplamak katılım sağlamak için temel prensibimizdir. (isim, soyadı, e-mail adresi) Üçüncü partilere bilgi verilmemektedir.
Elektronik kartlar
www.atlasmobidik.com sitesindeki tüm e-kartlar için isim, soyadı ve e-mail adresi istenmektedir. Bu bilgiler e-kartın yollanabilmesi ve kimden geldiğini belirtmek amacıyla istenmektedir. E-mail adresleri serverımızdan silinmektedir ve başka amaç için kullanılmaz. Üçüncü partilere hiçbir bilgi verilmemektedir.
Yarışma
Eğer bir çocuk www.atlasmobidik.com sitesindeki bir yarışmaya katılmak isterse, e-mail adresi yarışma sonuçlanıncaya kadar elde tutulacaktır. Kazanan çocuğa e-mail yoluyla veya Mobidik dergisinin içindeki katılım formundaki bilgiler kullanılarak ulaşılmaya çalışılacaktır. E-mail adresleri başka amaçlar için kullanılmayacak ve üçüncü partilere verilmeyecektir.
Diğer linkler
Çocuklar www.atlasmobidik.com sitesinden herhangi bir linki tıkladıkları zaman, linkinin verildiği site başka bir browserda açılmaktadır. www.atlasmobidik.com uygun ve zararlı içerik bulundurmayan sitelere link vermek için çaba göstermektedir. www.atlasmobidik.com sitesinden farklı olarak diğer siteler kişisel bilgiler toplamak isteyebilir.
Ulaşım Bilgisi
Eğer gizlilik şartlarımız hakkında herhangi bir konuda sorunuz, yorumunuz veya şikayetiniz varsa - veya daha önceden verdiğiniz bilgileri değiştirmek, gözden geçirmek isterseniz lütfen bize ulaşınız - Heval Okçuoğlu, DBR - Doğan Burda Rizzoli Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
Esenyurt 34850 İstanbul +90 (212) 622 16 03
Feragat
İnternetin değişken yapısı sebebiyle bu şartname, her hangi bir zamanda Mobidik tarafından uygun görüldüğü takdirde değiştirilebilir.
©
Bu site, Doğan Burda Rizzoli Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.