FİLMGÖSTERİ
KİTAPMÜZİK

Sayı: 12

ARA

X E-Kart Gönder

Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Eğer kayıt yaptırmamışsan, aşağıdaki düğmeyi tıkla.

Fotoğraf Yarışmasına Katılan Arkadaşlarımız

Yarışmamıza fotoğraf gönderen genç kaşiflerin listesi

Göster
Tamer Çelik

Ad-Soyad Okul Şehir
1 Çağla Ayöz Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Samsun
2 Merve Nur Tunç Mediha Tansel İlköğretim Okulu İstanbul
3 Mildan Özgür Yeşiltepe İlköğretim Okulu İzmir
4 Yiğitcan Duran 50.Yıl Cumhuriyet Feridun Tümer İlköğretim Okulu İstanbul
5 Johanna Tiefenbach İzzet Latif Aras Ankara
6 Zeynep Akman Özel Yüce Fen Lisesi Ankara
7 Cem Hasgören Şenesenevler Lisesi İstanbul
8 Banu Çiçek Işık Kızılcahamam Lisesi Ankara
9 Bülent Deniz Turan Özel Efdal İlköğretim Okulu İstanbul
10 Cemil Öfkeli Şükrü Kanadlı İlköğretim Okulu Hatay
11 Demre Kerigan Bitez G.M. Danacı İlköğretim Okulu Muğla
12 Mavi Bulut Aydoğdu Tuzluçayır Lisesi Ankara

13 Pelin Dilsiz Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Lisesi Ankara
14 Seda Balcı Güzelhisar İlköğretim Okulu Aydın
15 Mert Şekerci Pakize Kokulu Yabancı Dil Ağırlıklı Programlı Lise Mersin
16 Irmak Saygın Eyüboğlu Eğitim Kurumları İstanbul
17 Tuğba Andaç Plevne İlköğretim Okulu Ankara
18 Uğur Safgöl Öğretmen Davut İlköğretim Okulu-Mustafa Kemal Paşa Bursa
19 Gökberk Kalyoncu Merkez İlköğretim Okulu Ordu
20 İlkay Aslan 23 Nisan İlköğretim Okulu Balıkesir
21 Şerar Gül Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu Ankara
22 Mehmet Polat Ticaret Meslek Lisesi Şanlıurfa
23 Biget Ulutaş Yeni Nesil 2000 İlköğretim Okulu İstanbul

24 Kemal Çetinalp FatihSultan Mehmet İstanbul
25 Bilgehan Arıcı Akdeniz İlköğretim Okulu Mersin
26 Arzu Dilaver Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu İstanbul
27 Kaan Yavuz Sakarya İlköğretim Okulu Giresun
28 Deniz Tuncer 50.Yıl Süheyla Artam İlköğretim Okulu İstanbul
29 İdil Totay Ayhan 7.Boru İlköğretim Okulu Kocaeli
30 Lara Sönmez MEF Uluslararası İstanbul
31 Elif Can Çayan Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu Ankara
32 Ajdan Önal Onsekiz Mart İlköğretim Okulu Çanakkale
33 Özge Aslan Kınıklı Basma Sanayi İlköğretim Okulu Denizli
34 Ekin Öztürk Ata Koleji İstanbul
35 Nur Tamer Nigahi Soykan İlköğretim Okulu Adana

36 Gencer Çılı Üsküdar Amerikan Lisesi İstanbul
37 Enis Demirer Kolej Ayşe Abla İlköğretim Okulu Ankara
38 Ali Ulaş Peker TED Ankara Koleji Ankara
39 İsmail Anıl Salebci Merkez İsmet İnönü İlköğretim Okulu Çankırı
40 Turhan Yusuf Yetkin Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlköğretim Okulları Gaziantep
41 Ayşenur Karakuzu Pınar İlköğretim Okulu Şanlıurfa
42 Ömür Yüce Atatürk İlköğretim Okulu Samsun
43 Mine Tuna Özel Anabilim Koleji İstanbul
44 Yasemin Demir Şişli Terakki Lisesi İstanbul
45 Alp Enes Arslan Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu Ankara
46 Can Dursun Atatürk İlköğretim Okulu Tekirdağ
47 Efecan Kele Özel Ekin Lisesi İzmir

48 Burcu Bahar Çağlar Toros Koleji Süper Lise Mersin
49 Selin Çelikgül Özel İstanbul Ar-El İlköğretim Okulu İstanbul
50 Sercan Günaydın Beycuma İlköğretim Okulu Zonguldak
51 Müge Özcan 13 Ekim İlköğretim Okulu Ankara
52 İrfan Şener 19 Eylül İlköğretim Okulu Ordu
53 Nisan Höke Namık Kemal İlköğretim Okulu Denizli
54 Abbas Zengin Sofular Köyü İlköğretim Okulu Nevşehir
55 Lara Işın Özel Antalya Koleji Antalya
56 Aliye Büşra Duman Atatürk İlköğretim Okulu Rize
57 Selçuk Karayaprak Bayraktar Ortaokulu Lefkoşa
58 İsmail Bahadır Durmuş Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu Antalya
59 Esra Melody Butcher Şevket Pozcu İlköğretim Okulu Mersin

60 Nazlı Sönmez Özel Yavuz İlköğretim Okulu Giresun
61 Semih Sarp MEV İlköğretim Okulu İstanbul
62 Koray Terzi Merkez Turgut Reis İlköğretim Okulu Muğla
63 Görkem Üresin Dört Eylül İlköğretim Okulu İzmir
64 Enis Güney Atatürk Lisesi Bursa
65 Kaan Gürel Gazi Üniversitesi Vakfi Özel İlköğretim Okulu Ankara
66 A.Fatih Demirci Gülistan İlköğretim Okulu Isparta
67 Alpcan Onaran Özel Taş Koleji İstanbul
68 Umut Şengün Beylerbeyi İlköğretim Okulu İstanbul
69 Ege Erdem Özel Doğa İlköğretim Okulu İstanbul
70 Orhan Can Ceylan Marmaris Kenan Evren İlköğretim Okulu Muğla
71 Başak Birkardeşler Özel Irmak İlköğretim Okulu İstanbul

72 Can Töreyen Mesa Koru İköğretim Okulu Ankara
73 Hale Çolak Kemal Şuberi İlköğretim Okulu Antalya
74 Şule Çolak Kemal Şuberi İlköğretim Okulu Antalya
75 Ece Önderoğlu BUPS/ BİS (Bilkent) Ankara
76 Muhammed Kaan Çolak İstiklal İlköğretim Okulu Çanakkale
77 Melisa Çilli Ahmet Barındırır İlköğretim Okulu Ankara
78 Merve Kılıç Tüpraş 50.Yıl Lisesi İzmit
79 İsmail Uçar Özdemir Yeniköy İlköğretim Okulu İstanbul
80 Onur Can Özel Evrim İlköğretim Okulu İstanbul
81 Burakhan Albayrak Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Kayseri
82 Büşra Selin Kenet Yeşil Bahar İlköğretim Okulu İstanbul
83 Irmak Tanal Kadıköy Anadolu Lisesi İstanbul

84 Öykü Kafalı Mürşide Akyüz İlköğretim Okulu İzmir
85 Rabia Tolunay Yavan Kazakistan
86 Zirvecan Güneş Özel Antalya Koleji İlköğretim Okulu Antalya
87 Ufuk Tura Bitez G.M. Danacı İlköğretim Okulu Muğla
88 M. Burçak Gezeroğlu MEV Basınköy İlköğretim Okulu İstanbul
89 Sinan Kadri Erkal 75.Yıl İlköğretim Okulu Balıkesir
90 Senem Erkal Edremit Anadolu Lisesi Balıkesir
91 Mert Soylu Ataköy İlköğretim Okulu Kırklareli
92 Ahmet Korkmaz Ataköy İlköğretim Okulu Kırklareli
93 Atakan Turhan Ataköy İlköğretim Okulu Kırklareli
94 Selin Turhan Ataköy İlköğretim Okulu Kırklareli
95 Sezer Kabakhasanoğlu Ataköy İlköğretim Okulu Kırklareli

96 Gözde Karakoç Ataköy İlköğretim Okulu Kırklareli
97 Zuhal İnal Ataköy İlköğretim Okulu Kırklareli
98 Bengisu Kuşcu VKV Koç Özel İlköğretim Okulu İstanbul
99 Eda Alataş Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
100 Merve Sıtkı Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
101 Şule Kılıç Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
102 Sümeyye Ertem Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
103 Kübra Koçoğlu Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
104 Tuğçe Özkaynak Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
105 Mehmet Özçelik Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
106 Rahmican Demirci Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
107 Elif Alataş Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul

108 Muhammet Emin Şen Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
109 Hümeyra Bostan Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
110 Sena Bükçü Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
111 Tuba Karakaş Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
112 Serra Diptaş Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
113 Elif Özmen Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
114 Büşra Sümer Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
115 Alpkerem Utkan Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul
116 Yosun Yıldız Cumhuriyet Üniv.Vakfı Öz.Mahir-Sevim Özduman İÖO İstanbul
117 Övünç Sevinç Erenköy İlköğretim Okulu İstanbul
118 Meltem Yılmaz Hasan Paşa İlköğretim Okulu İstanbul
119 Çağrı Mutlu Atatürk İlköğretim Okulu Artvin

120 Ayşe Gül Çolak İstiklal İlköğretim Okulu Çanakkale
121 Aslı Kama İsmet İnönü İköğretim Okulu Adana
122 Berna Yıldız Pendik Merkez İlköğretim Okulu İstanbul
123 Fehmi Yıldız Pendik Merkez İlköğretim Okulu İstanbul
124 Eylül Çetinbaş Anadolu Selçuk İlköğretim Okulu Sivas

125 Barış Hocaoğlu İstek Özel Acıbadem İlköğretim Okulu İstanbul
126 Melis Altuğ Bafra Anadolu Lisesi Samsun
127 Osman Selçuk Güngör Yahya Kemal Beyatlı Lisesi Ankara
128 Hakan Ergan Mensucat Santral Süper Lisesi İstanbul
129 Seren Topaloğlu Kaş Merkez İlköğretim Okulu Antalya
130 Hanife Çelebi Necati Taşkın İlkokulu Lefkoşa
131 Ayşe Çelebi Bayraktar Ortaokulu Lefkoşa
132 Atilla Can Ayılgan Özel Erkenbaşarı İlköğretim Okulu Ankara
133 Oğulcan Erentay ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel İlköğretim Okulu Antalya
134 Onur Deniz Uysal ODTÜ G.V. Özel İlköğretim Okulu Ankara
135 Fatma Başar 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi Antalya
136 Hakan Ergöz Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesi Ankara

137 İlke Sonad Atatürk P. İlköğretim Okulu Muğla
138 Gökçe Demirsoy Özel Karşıyaka Başarı İlköğretim Okulu İzmir
139 Dilara Keküllüoğlu Özel Gökkuşağı İlköğretim Okulu İstanbul
140 Günce Pelin Öçgüden Özel Çamlıca Eyüboğlu İlköğretim Okulu İstanbul
141 Zeynep Şasi Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu İstanbul
142 Orkun Sürel Gazi Üniversitesi Vakfi Özel İlköğretim Okulu Ankara
143 Dilara Korkmaz Namık Kemal İlköğretim Okulu Ankara
144 Rüzgar Zere Ö.Antalya Koleji Antalya
145 Cevza Esin Tunç İELEV Özel İlköğretim Okulu İstanbul
146 Melikşah Demircan Özel Antalya İlköğretim Okulu Antalya
147 Umut Açıkel Bursa Özel Tunçsiper İlköğretim Okulu Bursa
148 Merve Doğan Ülkü İlköğretim Okulu İstanbul

149 Gümüş Ali Demirdelen MEF Okulları İstanbul
150 Gülden Damla Türkmen Beylerbeyi İlköğretim Okulu İstanbul
151 Taylan Ayken Özel Üsküdar Amerikan Lisesi İstanbul
152 Hatice Şener Hürriyet Şeker İlköğretim Okulu Tokat

153 Merve Özçakır Gazipaşa İlköğretim Okulu Aydın
154 Levent Akıncı Eyüboğlu Eğitim Kurumları İstanbul
155 İlayda Nur Güngör Özel Ahmet Kurumahmutoğlu İlköğretim Okulu Samsun
156 Tora Benzeyen Hürriyet İlköğretim Okulu Eskişehir
157 Yavuz Selim Danışmaz Sürmene Lisesi Trabzon
158 Emir Tuğcan Gençer Dr.Sadık Ahmet İlköğretim Okulu İstanbul
159 M.Ekinsu Tamyürek Dr.Sadık Ahmet İlköğretim Okulu İstanbul
160 Cansu Sare Öztürk Güzelkent İlköğretim Okulu Ankara
161 Selen Çilli Alev İlköğretim Okulu İstanbul
162 Burcu Taluğ Dumlupınar İlköğretim Okulu İstanbul
163 Ender Baykal Erenköy İlköğretim Okulu İstanbul
164 Cenk Özdemir Mehmet İpgin İlköğretim Okulu İstanbul

165 Hülya Arslan Mehmet İpgin İlköğretim Okulu İstanbul
166 Büşra İslamoğlu Bozyazı İlköğretim Okulu İçel
167 Adil Sönmez Özel Çamlıca Kalem Koleji İstanbul
168 Erman Egeli HEV Özel Kemerköy İlköğretim Okulu İstanbul
169 Reyyan Beyza Altan Özel Derya Öncü İlköğretim Okulu İstanbul
170 Engin Görel Yeni Bosna Lisesi İstanbul
171 Aslı Türkmen Durugöl İlköğretim Okulu Ordu
172 Alican Kayalı Mustafa Keskin İlköğretim Okulu Balıkesir
173 Deniz Görkem Birtem Mustafa Keskin İlköğretim Okulu Balıkesir
174 Halil Seçkin Günaltay Hacı Mustafa Müldür Anadolu Lisesi Balıkesir
175 Gülce Çetin Balıkesir
176 Umut Çetin Mustafa Keskin İlköğretim Okulu Balıkesir

177 Bahar Kadaifçi Mustafa Keskin İlköğretim Okulu Balıkesir
178 Nihat Efe Kayalı Mustafa Keskin İlköğretim Okulu Balıkesir
179 Osman Kayalı Hacı Mustafa Müldür Anadolu Lisesi Balıkesir
180 Mehmet Kazım Baykent Mustafa Keskin İlköğretim Okulu Balıkesir

181 Mehmet Kazım Baykent Mustafa Keskin İlköğretim Okulu Balıkesir
182 Öykü Önder İELEV Özel İlköğretim Okulu İstanbul
183 Okyanus İşvardır Florya Özel İlköğretim Okulu İstanbul
184 Tansu Melike Akın Necatibey İlköğretim Okulu Kocaeli
185 Mine Helvacıoğlu TED Afyon Koleji Afyon
186 Mine Alara Akgün Özel Kemerköy İlköğretim Okulu İstanbul
187 Ege Eskitoros Özel Erkenbaşarı İlköğretim Okulu Ankara
188 Cansu Şener Özel Erkenbaşarı İlköğretim Okulu Ankara
189 Ece Şerbetçi Özel Erkenbaşarı İlköğretim Okulu Ankara
190 Deniz Bakkalcı Özel Erkenbaşarı İlköğretim Okulu Ankara
191 Alara Demirci Özel Erkenbaşarı İlköğretim Okulu Ankara
192 F.Melikşah Odabaşı Özel Çamlıca Kalem İlköğretim Okulu İstanbul

193 Canan Bilgin Özel Efdal İlköğretim Okulu İstanbul
194 Ezgi Ece Demir 14 Eylül İlköğretim Okulu Bursa
195 Belmin Pilevneli HEV Özel Kemerköy İlköğretim Okulu İstanbul
196 F.Ali Çelikoğlu Doğa İlköğretim Okulu İstanbul
197 Ekin Dermanlı Özel Atayurt İlköğretim Okulu Eskişehir
198 Vedat Şenel Namık Kemal İlköğretim Okulu Tekirdağ
199 Hakan Reis Eyüboğlu Eğitim Kurumları İstanbul
200 Defne Dedeoğlu Antalya Koleji Antalya
201 Gökçen Türkdoğru 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi Antalya
202 Burak Özkan Özel Serhat İlköğretim Okulu Van
203 Batuhan Karakaya Mavişehir İlköğretim Okulu İzmir
204 Kübra Falcıoğlu Hasköy İlköğretim Okulu Samsun

205 Bilgesu Erden Cezine Kardeşler İlköğretim Okulu Trabzon
206 Senem Çağrı Çabuk Şirinyer Lisesi Yabancı Dil Ağırlıklı Bölüm İzmir
207 Nuh Ödev Özel Hisarcıoğlu Fen Lisesi Kayseri
208 Nazmi Emre Karakaya Merkez Atatürk İlköğretim Okulu Muğla
209 Pınar Dermancı İstek Barış İlköğretim Okulu İstanbul
210 Neslihan Şafak Kızıltuğ Bergama Akif Ersezgin Anadolu Lisesi İzmir
211 Elif Selin Arabalı Mürşide Ermumcu Anadolu Öğretmen Lisesi Isparta
212 Ayşegül Arı Şehit Mehmet Çalışkan İlköğretim Okulu Adana
213 Ecem Atacan Atatürk İlköğretim Okulu Balıkesir
214 Ufuk Deniz İkieylül İlköğretim Okulu Eskişehir
215 Erdem Güçlü Özel Derya Öncü İlköğretim Okulu İstanbul

216 Kıvanç Kasal Doğan Demircioğlu Emsan İlköğretim Okulu Denizli
217 Saygı Uygur Özel Gündoğdu İlköğretim Okulu Adana
218 Ali Galip Emecan Avrupa Koleji İstanbul
219 Ilgın Aslı Öztürk Burak Reis İlköğretim Okulu İstanbul

220 Cemre Avcı Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İ.O. İstanbul
221 Bilgesu Erden Cezine Kardeşler İ.O. Trabzon
222 İzlem Seçil Sarı Dr.Sadık Ahmet İlköğretim Okulu İstanbul
223 Sıla Karakaş Süleyman Demirel İlköğretim Okulu İstanbul
224 İlke Uysal Güzelbahçe Özel Deniz İlköğretim Okulu İzmir
225 Çınar Mete ODTÜ Ankara
226 Nur Yaldız Sami Sarı Anadolu Lisesi İzmir
227 Deniz Gülsöken Özel Tevfik Fikret İlköğretim Okulu Ankara
228 Nurhayat Altınkeser Anadolu İletişim Meslek Lisesi Çorum
229 Bengisu Göngün ÇEAŞ Seyhan Anadolu Lisesi Adana
230 Nimet Kabil Rize
231 Hayriye Evgin Turgut Özal İlköğretim Okulu İstanbul

232 Meliha Mengi Turgut Özal İlköğretim Okulu İstanbul
233 Fatoş Evgin Turgut Özal İlköğretim Okulu İstanbul
234 Sefa Yurdagül Kamışlı Fatih İlköğretim Okulu Adana



Görüşünü Bildir

Not Ver

Arkadaşına gönder
©
Bu site, Doğan Burda Rizzoli Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.